Visit bauska

Visit Bauska

Pilsētas tūrisma internetvietne

Nedaudz par visitBauska:

Bauskas novada tūrisma informācijas centrs atrodas pašā Bauskas vecpilsētas sirdī  - atjaunotajā Bauskas rātsnamā. Tas ir ērti sasniedzams, jo ir izvietots pie  A7 ceļa, blakus autobusa pieturai “Rātslaukums”, pie centra atrodas plaša autostāvvieta. 

Tūrisma informācijas centra darbinieki latviski, angliski, krieviski sniegs bezmaksas informāciju par apskates objektiem, aktivitātēm, naktsmītnēm, ēdināšanas iestādēm un pasākumiem Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku apkārtnē. Te ir iespējams iegādāties  pastkartes un suvenīrus.

Paveiktais:
  • Mājaslapas izstrāde
  • Dizaina izstrāde
  • Logo izstrāde
  • Responsīvais dizains
  • Lietotāja pieredze(UX)
https://visit.bauska.lv
Atsauksme

Esam gandarīti, ka mūsu tūrisma logo un mājas lapu www.visit.bauska.lv izstrādāja KG - Dizains komanda. Speciālisti labi orientējas mūsdienīgu logotipu un tīmekļa vietņu dizaina tendencēs un tehniskajos risinājumos, ir atsaucīgi un pretimnākoši jaunu un nestandarta risinājumu realizēšanā. Augsti vērtējam labo komunikāciju projekta realizācijas gaitā, termiņu ievērošanu un tehnisko atbalstu arī pēc tam.

Noteikti iesakām KG - Dizains sniegtos pakalpojumus ne tikai tiem, kuriem ir nepieciešama mūsdienīga tīmekļvietne un jauna logotipa izstrāde, bet arī tiem, kuri vēlas izveidot savu interneta veikalu vai mobilo aplikāciju!

Inese Turkupole-Zilpure
Bauskas novada Tūrisma informācijas centra vadītāja