IT Joma Kāpēc SEO optimizācija ir svarīga ikvienam biznesam?

Kāpēc SEO optimizācija ir svarīga ikvienam biznesam?

Ja tu lasi šo rakstu, tu visticamāk apsver to, vai ir vērts izmantot SEO pakalpojumus, un vai SEO optimizācija ir svarīga tieši tavam biznesam. Neatkarībā no tā, kāda ir situācija – ja tavam uzņēmumam ir mājas lapa, SEO ir absolūta nepieciešamība. Vai tavs bizness būtu pavisam jauns vai jau ilgu laiku pastāvošs, veiksmīgs vai mazāk veiksmīgs, liels vai mazs, SEO ir tā veiksmes atslēga. Kāpēc tā? Tas ir viena ļoti svarīga iemesla dēļ: tu vari kontrolēt savu SEO. ..


Lasīt vairāk
IT Joma Novembrī jau sesto reizi notiks Baltijas biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde „RIGA COMM”

Novembrī jau sesto reizi notiks Baltijas biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde „RIGA COMM”

gada 9. un 10. novembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau sesto reizi norisināsies Baltijas biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde „RIGA COMM 2017”, kas ir kļuvusi par iecienītu tikšanās vietu uzņēmējiem, organizāciju, valsts un pašvaldību institūciju vadītājiem. Arī šogad “RIGA COMM” piedāvās virkni vērtīgu pasākumu izstādes laikā – Lietu interneta konferenci, “HORIZON 2020” Latvijas kontaktbiržu, “ALSO Universit..


Lasīt vairāk
IT Joma ”Opera” jaunajā pārlūkā būs iestrādāts ”Whatsapp” un ”Messenger”

”Opera” jaunajā pārlūkā būs iestrādāts ”Whatsapp” un ”Messenger”

Datoru un mobilo interneta pārlūku programmu izstrādātājs “Opera” izveidojis jaunu un modernu interneta skatīšanas rīku.  Jaunais pārlūks ieguvis nosaukumu “Reborn” un domāts tikai datora lietotājiem. Pārlūkam ir iestrādātas interesantas opcijas, ko neatrast populārajos ”Mozilla” un “Google Chrome”. Proti, “Opera Reborn” ir saņēmis “Whatsapp”, “Messenger” un “Telegram” saziņas prog..


Lasīt vairāk
IT Joma ”Google” vēlas mācīt programmēšanas pamatus jau no bērna kājas

”Google” vēlas mācīt programmēšanas pamatus jau no bērna kājas

Viens no ietekmīgākajiem uzņēmumiem pasaulē Google ar ASV bibliotēku palīdzību vēlas mācīt bērniem programmēšanas pamatus. Google uzsākusi sadarbību ar Amerikas Savienoto Valstu bibliotēku asociāciju, lai attīstītu programmu Libraries ready to code (tulk. – bibliotēkas gatavas programmēšanai). Plānots, ka kampaņas ietvaros lielākajā daļā ASV bibliotēku tiks algoti speciālisti, kas mācīs bērniem programmēšanas pamatzināšanas. &..


Lasīt vairāk
Internetā Kompāniju “Google” palūdz dzēst vairāk nekā miljons mājaslapu

Kompāniju “Google” palūdz dzēst vairāk nekā miljons mājaslapu

Pēc gadiem ilga mēģinājuma attīrīt internetu no “tumšajiem ūdeņiem”, Google jaunais pārskata ziņojums atklāj, ka kompānija ir saņēmusi noņemšanas pieprasījumu no vairāk nekā miljons mājaslapām. Individuālie URL likvidēšanas pieprasījumi tagad sasniedz pat miljardu. Šie jaunie dati liecina, ka pirātiem digitālās kravas zādzību jomā tagad ir vairāk iespēju nekā jebkad. Lai arī šie skaitļi ir satriecoši, ir tikai loģiski, ka pasaulē..


Lasīt vairāk
Drošība Slikta parole ir kā vaļā atstātas durvis

Slikta parole ir kā vaļā atstātas durvis

Interneta lietotājiem visā pasaulē joprojām ir jāmācās efektīvi izmantot paroles, lai aizsargātu sevi tiešsaistē. Kaspersky Lab pētījums liecina, ka lietotāji apdraud savu drošību internetā, pieņemot nepareizus lēmumus un pieļaujot vienkāršas kļūdas attiecībā uz parolēm, kam var būt tālejošas sekas. Pētījumā ir konstatētas trīs biežāk sastopamās paroļu izmantošanas kļūdas, kas pakļauj briesmām lielu skaitu interneta lietotāju: 1) viena un tā pati parole tiek..


Lasīt vairāk