image

Par mums

Mēs esam atsaucīga, kreatīva, pozitīva komanda.

Piedāvājam mājas lapu, dažādu interneta portālu, veikalu izstrādi un uzturēšanu. Interneta projektu izstrādes sfērā darbojamies jau vairāk kā 9 gadus. Pa šo laiku esam daudz mācījušies un, strādājot pie dažādiem projektiem, esam uzkrājuši bagātu pieredzi. Regulāri sekojam līdzi jaunākajām tendencēm web izstrādes jomā, kā arī interneta tehnoloģiju sfērā, lai piedāvātu labākos un kvalitatīvākos risinājumus mājas lapu izstrādē.

Kas mēs esam?

KG-Dizains ir perspektīva radošu cilvēku apvienība

KG-Dizains ir perspektīva radošu cilvēku apvienība, kas nodarbojas ar mājaslapu izstrādi atbilstoši Jūsu vajadzībām. Izstrādē tiek izmantotas tikai jaunākās un mūsdienu tendencēm atbilstošākās tehnoloģijas. 9 gadu pieredze un individuāla pieeja katram projektam ir mūsu panākumu atslēga.
Esam izstrādājuši dažādas biznesa lapas, ziņu portālus, forumus, kā arī izstrādāti dažādi projekti ārpus Latvijas robežām. Individuāli izstrādātais un optimizētais lapas kods rada mazāku servera noslodzi arī pie liela apmeklētāju skaita.
Visi mūsi projekti tiek izstrādāti un pārvaldīti izmantojot pašu veidoto satura pārvaldības sistēmu "KPanelis"!
Izstradājam dažāda veida vizuālās reklāmas materiālus: plakātus, vizītkartes, interneta reklāmas banerus, animētos banerus, video 3D reklāmas, kā arī iespējams izveidot Android un iOS aplikāciju mobilajām platformām!

Profesionāli piedāvājumi

Piedāvājam profesionālus web izstrādes risinājumus un programmēšanas pakalpojumus.

24/7 Lietotāju atbalsts

Visiem mūsu klientiem ir pieejams lietotāju atbalsta centrs kurš ir iebūvēts KPanelis sistēmā

Labākie piedāvājumi garantēti

Piedāvāsim Jums pozitīvākās izstrādes cenas un profesionālus risinājumus jebkurām vajadzībām