Vidusdaugavas SPAAO

Vidusdaugavas SPAAO

KG Dizains komanda ir izstrādājusi jaunu mājas lapu uzņēmumam Vidusdaugavas SPAAO. Ar lepnumu varam publicēt šo projektu, jo Vidusdaugavas SPAAO nodarbojas ar atkritumu apsaimniekošanu. Atkritumi ir liela problēma, par ko daudzi izvairās runāt, bet to mazāk nepaliek. Varam droši apgalvot, ka uzņēmums to dara godprātīgi un ar patiesu interesi, lai Latvija taptu vēl tīrāka. Šo atbildību pierāda arī sadaļa "Vides izglītība", kur uzņēmums mājas lapas apmeklētājus izglīto par vidi. Mājas lapā ir iekļauta visa nepieciešamā informācija par uzņēmumu un tā pakalpojumiem. Kontaktu sadaļā ir izmantots interaktīvs kartes risinājums uzņēmuma struktūrvienību attēlošanai kartē. Tika veikta arī fotogrāfēšana ar kvadrokopteri(dronu) sadarbībā ar www.kaspars-silins.lv

Nedaudz par uzņēmumu:

SIA "Vidusdaugavas SPAAO" Komercreģistrā reģistrēta 2005. gada 7. jūlijā. Komersanta kapitāldaļu turētājas ir piecpadsmit Vidusdaugavas atkritumu apsaimniekošanas reģiona pašvaldības.

Sadzīves atkritumu poligons "Dziļā vāda" uzbūvēts ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu. Poligons uzbūvēts, īstenojot projektu "Vidusdaugavas reģiona sadzīves atkritumu apsaimniekošanas projekts. SA poligona "Dziļā vāda" būvniecība Mežāres pagastā". Tā ietvaros uzbūvēta atkritumu šķirošanas stacija Jēkabpilī, atkritumu šķirošanas un pārkraušanas stacijas Aizkrauklē un Madonā, kā arī kompostēšanas laukums "Lindes" Madonas novadā. Sadzīves atkritumu poligons uzsāka darbību 2011. gada jūnijā.

 

Atsauksme no klienta:

Paldies par ražīgu sadarbību jaunajā adaptīvā dizaina tīmekļa vietnes izstrādē.
Prieks sadarboties ar savas jomas profesionāļiem un tik pozitīviem cilvēkiem!
Novēlot panākumus jaunajos projektos,


-SIA “Vidusdaugavas SPAAO”

Vidusdaugavas SPAAO 

Sporta klubs Jēkabpils Lūši
Jēkabpils Dzīvnieku Patversme
Himalaya