wrapkit

Vispārīgā datu aizsardzības regula (ES) 2016/679 (VDAR)

Jau pavisam drīz, 2018. gada 25. maijā, visiem komersantiem, organizācijām, valsts un pašvaldību iestādēm būs jāievēro un jāpiemēro Eiropas Parlamenta un Padomes Regula 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.

Vairāk par šo regulu variet lasīt šeit..


Mēs rūpējamies par saviem klientiem, tāpēc mūsu uzdevums ir Jums paziņot par izmaiņām, kuras skars Jūsu uzņēmumu un mājaslapu.
 
Pēc jaunajiem noteikumiem, mājaslapā būs nepieciešams paziņojums par “Cookies”, jeb sīkdatņu, izmantošanu. Šajā paziņojumā ir jābūt ietvertai iespējai to atslēgšanai, iespējai mainīt iestatījumus, kā arī apskatīt visus “Cookies” ierakstus.
Visiem mūsu klientiem, kuru mājaslapas sistēmas vadības panelis ir “KPanel 3.3.0” vai jaunāks, šis paplašinājums ir pieejams BEZ MAKSAS sazinoties ar mums. Savukārt, klientiem kuriem ir vecāka versija, šis paplašinājums nav pieejams bez maksas, bet ir iespējams to atsevišķi pievienot Jūsu versijai.
Lai uzzinātu paplašinājuma pieejamību un regulu ietekmi Jūsu mājaslapai, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot epastu: info@kg-dizains.lv
 
 
Ar cieņu,
KG-Dizains komanda

Noderīgas saites:

https://cert.lv/lv/2018/05/ouch-maija-numura-vispariga-datu-aizsardzibas-regula