wrapkit

Stripe ienāk Latvijā

Kas vispār ir Stripe? Stripe nodrošina tiešsaistes(online) maksājumu transakcijas. Tas ir globāls programmatūras risinājums, kas palīdz saņemt maksājumus no klientu bankas kartēm. Jeb vienkārši sakot – dod iespēju klientam norēķināties ar karti Jūsu internetveikalā. Klients var izmantot jebkādu bankas karti, no jebkuras vietas pasaulē. Jums vairs nav jāuztraucas par to kā veikt norēķinus, Stripe parūpēsies Jūsu vietā.

Stripe ir ASV kompānija, kura ir dibināta samērā nesen – 2010. gadā, bet jau nodrošina darbu 1700+ darbiniekiem, apgroza miljardiem dolāru gadā un sadarbojas ar miljoniem uzņēmumu. Sadarbības partneru sarakstā ir gan mazi uzņēmi un start-upi, gan arī tādi milži kā Google, Amazon, Spotify, Booking.com u.t.t. Lai arī apjomi izklausās prātam neaptverami, bet izrādās, ka tikai 3% no globālās komercijas notiek online, un Stripe mērķis ir labot šo situāciju.

 

Stripe paplašinās

No 2019. gada 9. septembra Stripe ir pieejams astoņās valstīs – Polijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Slovākijā, Slovēnijā, Grieķijā un Portugālē. Tagad arī šo valstu uzņēmēji var noslēgt līgumus un atvieglot klientu dzīvi savos internetveikalos. Uzņēmums ar laiku arī plāno atvērt birojus tuvāk saviem klientiem. Pašreiz uzņēmumam ir 14 biroji visā pasaulē.

 

Cik tas maksā?

Nekas nenotiek bezmaksas, arī Stripe pakalpojumi. Vienas transakcijas cena ir 1.4% no darījuma summas + 0,25Eur, ja klientam ir Eiropā izsniegta karte, bet ja citur tad 2.9% + 0.25Eur. Un viss. Vairs nekādu papildus izmaksu, maksājiet tikai no darījuma. Nav nedz slēpto izmaksu, nedz pieslēgšanas/atslēgšanas maksas. Ir iespēja izmantot visādus papildpakalpojumus, bet vienkāršai e-komercijai bez tā visa var iztikt. Salīdzinājumam variet iepazīties ar Omniva checkout un Swedbank ekvivalentajiem pakalpojumu cenrāžiem.

 

Kā es varu sākt lietot Stripe?

Ja Jums jau ir internetveikals, tad Jums ir nepieciešams reģistrēties Stripe mājaslapā un aizpildīt visas formalitātes. Kad tas ir izdarīts, tad ir nepieciešams šo platformu integrēt Jūsu internetveikalā. Ja Jūsu internetveikals ir bāzēts uz kādas gatavās platformas kā Wordpress, tad visticamāk pietiks vien ar plug-ina instalēšanu, bet ja Jums ir cita platforma, tad Jums ir jāsazinās ar sava internetveikala izstrādātāju.

 

Ja Jums nav sava internetveikala, tad droši sazinieties ar mums, lai noskaidrotu detaļas. Mūsu K-Store un K-Panel sistēmas jau atbalsta Stripe un Paypal integrāciju, kā arī citas vitāli nepieciešamas iespējas, lai Jūsu e-komercija plauktu.